Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Reklama

 

 

              REKLAMY

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama w portalu www.ntm.pl to doskonała okazja do zaprezentowania Państwa produktów i usług oraz szerszego zaistnienia w świadomości osób, których dotyczy problem nietrzymania moczu (NTM).
-
Wszelkie badania wskazują na społeczny charakter istnienia problemu NTM. Przeciętny czas jaki upływa od pojawienia się zaburzeń do chwili szukania pomocy wynosi aż 9 lat. Na ten stan rzeczy wpływa m.in. brak informacji o dostępnych metodach leczenia, diagnostyki, czy też informacji o możliwości zaopatrzenia się w produkty ułatwiające życie z problemem NTM. Potwierdzają to liczne listy do naszej redakcji oraz telefony na naszą infolinię.
 
Nasza strona stanowi ważne źródło informacji dla wszystkich osób zainteresowanych problemem nietrzymania moczu i możliwościami leczenia tej dolegliwości. 
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy! 
-
-
Szczegółowe informacje oraz cennik:
 
tel.: +48 22 279 49 07