Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

 

 

              REKLAMY

 

 

 

 

 

CPC
 
Continence Promotion Committee of International Continence Society (CPC ICS)
Komitet Promocji Kontynencji Międzynarodowego Towarzystwa Kontynencji
 
The Continence Promotion Committee of International Continence Society (CPC ICS) powstał w Rzymie w 1995 roku na zakończenie kongresu Międzynarodowego Towarzystwa Kontynencji (International Continence Society). Od 1998 roku stanowi on oficjalny komitet Zarządu Głównego ICS.
 
Misją Komitetu jest podnoszenie świadomości członków ICS w zakresie problematyki nietrzymania moczu, a także wsparcie powstających organizacji pacjenckich we wszystkich krajach świata. Komitet dąży również do prezentowania na forum międzynarodowym zagadnień dot. nietrzymania moczu i ułatwiania wymiany informacji na ten temat.

Do innych celów Komitetu należą:

  • promocja edukacji
  • wsparcie współpracy pomiędzy organizacjami i stowarzyszeniami pacjenckimi, ekspertami medycznymi, przedstawicielami firm i administracji rządowej i samorządowej.
Działania Komitetu:

  • prowadzenie strony internetowej www.continenceworldwide.org 
  • wydawanie newslettera Continence Worldwide Newsletter
  • organizowanie corocznych warsztatów dla krajowych organizacji kontyngencji podczas spotkań ICS.

W skład Komitetu wchodzi 17 członków z różnych krajów. Przewodniczącą Komitetu jest Diane Newman ze Stanów Zjednoczonych.