REKLAMA
MCC, Centrum Medyczne MCC

Konferencja z okazji Światowego Tygodnia Kontynencji 2024

Światowy Tydzień Kontynencji 2024 (World Continence Week – WCW) będzie trwał w dniach 17-23 czerwca 2024. Polskie obchody WCW pod hasłem „CZAS NA UROGINEKOLOGIĘ” organizuje Stowarzyszenie Osób z NTM „UroConti”! NTM.PL jest patronem medialnym wydarzenia.

W imieniu Stowarzyszenia Osób z NTM „UroConti” serdecznie zachęcamy do udziału w bezpłatnej ogólnopolskiej konferencji dla pacjentów. Konferencja odbędzie się w dn. 24 czerwca 2024 r. (poniedziałek) w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, przy ul. Marszałkowskiej 94/98. Wydarzenie będzie również transmitowane „na żywo” po zalogowaniu.

WCW 2024, World Continence Week, Światowy Tydzień Kontynencji

Światowy Tydzień Kontynencji jest inicjatywą Międzynarodowego Towarzystwa Kontynencji (International Continence Society, ICS), która obecnie realizuje World Federation of Incontinence and Pelvic Problems (WFIPP), którego nasze Stowarzyszenie jest członkiem – założycielem. Ma na celu zwiększenie świadomości na temat nietrzymania moczu i innych schorzeń układu moczowo-płciowego, które mają ogromny wpływ na jakość życia milionów ludzi na świecie.

PROGRAM

WYKŁAD WPROWADZAJĄCY: Neuromodulacja – 30 lat na świecie, 5 lat w Polsce
SESJA 1: Uroginekologia – z czym się dzisiaj mierzymy?
SESJA 2: Zespoły bólowe dna miednicy u kobiet i mężczyzn
WYSTĄPIENIE EDUKACYJNE: Przegląd lekowy u pacjentów z cukrzycą – na czym polega i dlaczego jest ważny?
SESJA 3: Jak przełamać tabu rozmawiając o NTM?

Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.wcw.2024.pl: PROGRAM

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Skip to content