Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

Teresa Bodzak R.I.P.
2019-02-26

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, która dotarła do nas ze Stowarzyszenia UroConti o śmierci pani Teresy Bodzak - członka założyciela Stowarzyszenia UroConti, byłej prezes lubelskiego oddziału regionalnego UroConti. Do śmierci pełniła funkcję przewodniczącej sekcji pęcherza Stowarzyszenia.

Z ogromnym żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Teresy Bodzak. Wiedziałem, że od dłuższego czasu ciężko chorowała. Pomimo tego wierzyłem, że wygra tę walkę. Stowarzyszenie UroConti straciło niezwykle wartościową osobę i sprawdzonego społecznika. Na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako odważna kobieta, która nigdy nie bała się mówić publicznie o swoich dolegliwościach, nawet tych najbardziej intymnych. Była wzorem dla innych. Requiescat in pace.

Tomasz Michałek, Dyrektor Programu "NTM - Normalnie Żyć"