Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

Bydgoszcz - najlepsza urologia i onkologia
2018-06-21

Najwyższe oceny po raz kolejny zebrała chirurgia w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Według rankingu tygodnika "Wprost" jest najlepsza w kraju.

W zestawieniu wysoko są także: bydgoska urologia (Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Jurasza zajął drugie miejsce, Oddział Kliniczny Urologii Onkologicznej w Centrum Onkologii szóste), a także okulistyka i kardiologia.

W bydgoskiej klinice jest dostępna większość metod chirurgicznych i sposobów leczenia chirurgicznego nowotworów. W sposób minimalnie inwazyjny operowanych jest tu ok. 40 proc. chorych z rakiem żołądka, jelita grubego.

Bydgoskie CO wykonuje także zabiegi termoablacji wątroby, prowadzące do niszczenia termicznego przerzutów nowotworowych, których nie można wyciąć. Przeprowadzany jest tu również nowatorski zabieg Hipec - czyli hipertermia dootrzewnowa, wykonują to tylko trzy ośrodki w Polsce.

Źródło: www.rynekzdrowia.pl
REKLAMA