Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

Katowicki szpital urologiczny z Certyfikatem Akredytacyjnym Ministerstwa Zdrowia
2018-01-29

NZOZ Szpital Specjalistyczny im. E. Michałowskiego w Katowicach został wysoko oceniony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i otrzymał Certyfikat Akredytacyjny.

Wysoko ocenione zostały zarówno kwestie związane z zarządzania placówką, sposobem prowadzenia dokumentacji, lecznictwem, wykonywaniem zabiegów, opieka nad Pacjentami m.in. żywieniem, podawaniem leków, poprzez stosowanie innowacyjnych metod diagnostycznych i terapeutycznych, w tym w zakresie diagnostyki urologicznej i leczenia NTM.

Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia gwarantuje Pacjentom zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie, poprzez eliminowanie wszelkich zagrożeń stosowanych w procedurach medycznych, efektywne zarządzanie placówką, a co za tym idzie stworzenia miejsca przyjaznemu Pacjentowi.

Certyfikat przyznany Szpitalowi Specjalistycznemu im. E. Michałowskiego w Katowicach umieścił go w gronie elitarnej grupy akredytowanych Szpitali w Polsce.

Certyfikat

 
REKLAMA