Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

              REKLAMY

 

 

 

 

 

Poradnik dla pacjentów z pęcherzem nadaktywnym
2021-03-02

Poradnik dla pacjentów z pęcherzem nadaktywnym to praktyczny przewodnik po terapiach stosowanych w leczeniu OAB. Przypadek każdej chorej osoby należy traktować indywidualnie. To, co jednak istotne, to kolejność postępowania, którą powinien znać każdy pacjent. "Poradnik dla pacjentów z pęcherzem nadaktywnym" temu właśnie ma służyć. Nie wyręczać lekarza, lecz uświadomić pacjenta z jakich metod leczniczych może i powinien skorzystać, zanim zgodzi się, w pełni świadomie, na najbardziej obciążające i inwazyjne metody, w tym leczenie operacyjne.

Poradnik można znaleźć na stronie Stowarzyszenia "UroConti": www.uroconti.pl lub pod linkiem nowej międzynarodowej platformy "Support In Continence": www.supportincontinence.org.