Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Publikacje o NTM >> Kwartalnik NTM

 

 

              REKLAMY

 

 

 

 

 

Kwartalnik NTM
Kwartalnik NTM to czasopismo wydawane od 2002 roku. Na łamach tej publikacji poruszane są tematy medyczne oraz społeczne, związane z problemem nietrzymania moczu. Kwartalnik NTM adresowany jest zarówno do środowisk opiniotwórczych (lekarze, pielęgniarki, dziennikarze) i środowisk decydentów (politycy i urzędnicy), jak również do pacjentów oraz ich rodzin.
 
Zamieszczane w Kwartalniku artykuły można podzielić na trzy podstawowe grupy – są to teksty o charakterze medycznym, społecznym oraz legislacyjnym. Opisywanie problemu nietrzymania moczu z różnych punktów widzenia – np. pacjenta, lekarza, prawnika, ekonomisty – w kontekście rozwiązań stosowanych w kraju sprawiło, że pismo stało się ważnym medium opiniotwórczym.
 
Nad poziomem merytorycznym pisma opiekę sprawuje dr n. med. Mariusz Blewniewski z Kliniki Urologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Kopernika w Łodzi
 
Jeżeli chcesz uzyskać bezpłatny dostęp do elektronicznych wydań wszystkich numerów Kwartalnika NTM musisz się zarejestrować się na naszej stronie.

Jeżeli jesteś zalogowany dostęp do archiwalnym numerów Kwartalnik NTM uzyskasz klikając na podtsronę Publikacje o NTM - a następnie - Archiwum Kwartalnika NTM.
 
Możesz również nabyć Kwartalnik NTM w wersji tradycyjnej (papierowej) poprzez prenumeratę. Koszt rocznej prenumeraty (4 kolejne numery) wynosi 38 zł.
 

Adres redakcji:
ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa
tel.: +48 22 279 49 02
tel.: +48 22 279 49 12 (prenumerata)
e-mail: ntm@ntm.pl