Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2009-10-05

We Wrocławiu po raz kolejny osoby cierpiące na nietrzymanie moczu mają możliwość skorzystania z bezpłatnych porad lekarzy ginekologów. Zapraszamy do kontaktu z lekarzami.
2009-09-28
15 września Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia na swoich stronach www przedstawiła do konsultacji społecznych projekt Zarządzenia Prezesa NFZ na 2010 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi oraz środkami pomocniczymi, a także warunki wymagane od świadczeniodawców zainteresowanych zawarciem umowy w tym rodzaju.
2009-09-27

Wraz z lubelskim oddziałem Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti" zapraszamy na wykład lekarza urologa.

2009-09-24
21 września odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti". Delegaci zdecydowali o wystosowaniu do Minister Zdrowia Ewy Kopacz LISTU OTWARTEGO dotyczącego rozporządzenia w sprawie wykazu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.
2009-09-22
21 września 2009 r. w Warszawie odbyła się druga część Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti".
2009-09-18

Z inicjatywy wojewody opolskiego przy współpracy Narodowego Funduszu Zdrowia, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Statystycznego oraz Okręgowych Izb: Lekarskiej, Aptekarskiej oraz Pielęgniarek i Położnych powstał pierwszy w Polsce kompleksowy portal informacyjny na temat ochrony zdrowia.
2009-09-16

W dniach 16-19 września 2009 r. odbędzie się XXX Jubileuszowy Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

2009-09-14
Z końcem sierpnia weszło w życie 13 tzw. rozporządzeń koszykowych, przygotowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Niestety, mimo wcześniejszych obietnic, po półtora roku konsultacji i walki osób niepełnosprawnych o zwiększenie limitów refundacyjnych, zostało wydane rozporządzenie, niezmienione w stosunku do obecnie obowiązującego.
2009-09-09
Po wakacyjnej przerwie, od 7 października rozpoczynają się zajęcia gimnastyczne w Poznaniu. Będą obywały się w nowym miejscu - Klubie dla Rodzin.REKLAMA