Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2009-10-26

Mazowsze to siódme województwo w kraju, w którym osoby niepełnosprawne posiadają swój sejmik. 21 października w Konstancinie-Jeziornej odbyło się pierwsze spotkanie, w którym wzięło udział ok. 150 osób. Celem zjazdu było wspólne omówienie probelmów osób niepełnosprawnych na Mazowszu.
2009-10-22
Akcja społeczna Pielęgniarki dla swoich chorych, o której informowaliśmy wcześniej nabiera coraz większego tempa.
2009-10-21
Czy w opiece długoterminowej opiekun medyczny powinien posiadać takie same uprawnienia jak pielęgniarka? Odpowiedź na to pytanie poróżniła środowisko pielęgniarskie.
2009-10-16

Pielęgniarska opieka domowa skierowana jest do osób niesprawnych w zakresie podstawowych funkcji życiowych, narażonych na wystąpienie odleżyn, niedożywienia, a także podrażnień, zapaleń i trudno gojących się ran spowodowanych nietrzymaniem moczu.
2009-10-13

W lipcu br. Rada Konsultacyjna Agencji Oceny Technologii Medycznych wydała rekomendację dla bursztynianu solifenacyny stosowanego w leczeniu pęcherza nadreaktywnego. Jest to jeden z warunków wpisania leku na listę refundacyjną.
2009-10-07

2 października br. na stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta została powołana Pani Krystyna Barbara Kozłowska.

2009-10-05

We Wrocławiu po raz kolejny osoby cierpiące na nietrzymanie moczu mają możliwość skorzystania z bezpłatnych porad lekarzy ginekologów. Zapraszamy do kontaktu z lekarzami.
2009-09-28
15 września Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia na swoich stronach www przedstawiła do konsultacji społecznych projekt Zarządzenia Prezesa NFZ na 2010 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi oraz środkami pomocniczymi, a także warunki wymagane od świadczeniodawców zainteresowanych zawarciem umowy w tym rodzaju.
2009-09-27

Wraz z lubelskim oddziałem Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti" zapraszamy na wykład lekarza urologa.
REKLAMA