Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2007-05-25

Stowarzyszenie Osób z NTM "UroConti" organizuje bezpłatne wykłady poświęcone tematyce NTM i innych chorób układu moczowego.

2007-01-08

Zaproszenie na Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe Sekcji Uroginekologii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego "Uroginekologia XXI wieku" (Przewodniczący Sekcji: prof. dr hab. Tomasz Rechberger).

2006-12-11

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia audycji telewizyjnej poświęconej problemowi nietrzymania moczu.

2006-12-04

W imieniu Zarządu Łódzkiego Oddziału Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti" serdecznie zapraszamy wszystkie Panie oraz Panów z Łodzi i okolic na spotkanie poświęcone problemowi nietrzymania moczu.

2006-09-11

Rada Naukowa ds. Problemu NTM, w skład której wchodzą prof. Andrzej Borkowski, prof. Anna Członkowska, prof. Tomasz Rechberger oraz prof. Tadeusz Tołłoczko wystosowała apel do Ministra Zdrowia dotyczący zmian kryteriów chorobowych uprawniających do zakupu refundowanych środków wchłaniających (np. pieluch anatomicznych, pieluchomajtek).

2006-09-11

W marcu b.r. do Ministra Zdrowia wpłynął nowy projekt Rady Naukowej ds. Problemu NTM.

2006-08-07

Małopolski Sejmik Organizacji Osób Niepełnosprawnych wystosował w sierpniu dwa apele do Ministra Zdrowia.

1% Podatku

 


REKLAMA