Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2009-09-18

Z inicjatywy wojewody opolskiego przy współpracy Narodowego Funduszu Zdrowia, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Statystycznego oraz Okręgowych Izb: Lekarskiej, Aptekarskiej oraz Pielęgniarek i Położnych powstał pierwszy w Polsce kompleksowy portal informacyjny na temat ochrony zdrowia.
2009-09-16

W dniach 16-19 września 2009 r. odbędzie się XXX Jubileuszowy Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

2009-09-14
Z końcem sierpnia weszło w życie 13 tzw. rozporządzeń koszykowych, przygotowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Niestety, mimo wcześniejszych obietnic, po półtora roku konsultacji i walki osób niepełnosprawnych o zwiększenie limitów refundacyjnych, zostało wydane rozporządzenie, niezmienione w stosunku do obecnie obowiązującego.
2009-09-09
Po wakacyjnej przerwie, od 7 października rozpoczynają się zajęcia gimnastyczne w Poznaniu. Będą obywały się w nowym miejscu - Klubie dla Rodzin.
2009-09-02

Ministerstwo Zdrowia zakończyło pracę nad trzynastoma rozporządzeniami, które określają zakres świadczeń zdrowotnych finansowanych lub współfinansowanych przez NFZ.
2009-08-17
Rada Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti" skierowała na ręce Minister Zdrowia list otwarty od członków Stowarzyszenia.
2009-08-13

W dniu dzisiejszym Ministerstwo Zdrowia przekazało do konsultacji społecznych projekt rozporządzenia w sprawie wykazu i limitów cen przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.

2009-08-11
We Wrocławiu są jeszcze wolne miejsca na przedłużonych bezpłatnych konsultacjach urologów i ginekologów. Zapraszamy wszystkie osoby borykające się z problemem nietrzymania moczu na spotkania z lekarzami.
2009-08-05

W dniu dzisiejszym ukazała się korekta planu finansowego NFZ na rok 2009 zgodnie z którą środki przeznaczone na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze zostały zredukowane o 1,7 mln zł, podczas gdy wydatki na refundację cen leków wzrosły o 22 mln zł. Oznacza to, że NFZ nie czekając na przyszły rok już teraz zaczyna oszczędzać na niepełnosprawnych.

forum Forum Regulamin

 


REKLAMA