Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2011-11-10
W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejny telefoniczny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-11-09
Pielęgniarki zabiegają o prawo do wypisywania recept pacjentom. Uważają, że rozwiązanie to znacznie wpłynęłoby na usprawnienie dostępu do usług zdrowotnych m.in. wyeliminowałoby kolejki chorych oczekujących do lekarzy po kolejną receptę na lek stosowny w schorzeniu przewlekłym.
2011-11-07
W piątek 4 listopada Ministerstwo Zdrowia opublikowało na swojej stronie znowelizowany wykaz leków refundowanych. Nowe ceny leków zaczną obowiązywać od 16 listopada.
2011-11-04
W listopadzie kontynuujemy dyżury lekarskie na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-10-31
Złożony w ubiegłym roku wniosek Stowarzyszenia "UroConti" o zakwalifikowanie neuromodulacji stosowanej w terapii nietrzymania moczu do katalogu refundowanych procedur szpitalnych otrzymał oficjalną odpowiedź. Jak podje informacja zamieszczona na stronie internetowej Stowarzyszenia, resort zdrowia poinformował organizację o przekazaniu wniosku do Agencji Ocen Technologii Medycznych w celu przygotowania rekomendacji dla zakwalifikowania neuromodulacji krzyżowej jako świadczenia gwarantowanego, finansowanego z budżetu państwa.
2011-10-30
Zapraszamy na konsultacje lekarskie na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielają specjaliści w dziedzinie urologii - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-10-28
Od stycznia 2012 roku ma zacząć obowiązywać nowa ustawa refundacyjna. Pomimo bliskiego terminu wejścia w życie nowych przepisów Ministerstwo Zdrowia nadal nie opublikowało aktualnego wykazu leków refundowanych. Jak podaje Puls Biznesu (www.pb.pl) resort zdrowia jeszcze nie rozpoczął negocjacji cenowych z producentami leków, które miałyby znaleźć się na nowym wykazie.
2011-10-24
Już 26 października kolejny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-10-19
W dniach 21-23 października w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konwencja Jogi z Jaki Nett - nauczycielką stopnia Senior. Trzydniowe warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych joginów.REKLAMA