Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2010-05-06
PAP/Rynek Zdrowia
Narodowy Fundusz Zdrowia planuje przeznaczyć nadwyżkę finansową (ponad 590 mln zł), która pojawiła się po pierwszym kwartale tego roku m.in. na refundację leków.
2010-05-05
Rynek Zdrowia
Narodowy Fundusz zdrowia odnotował po pierwszym kwartale tego roku nadwyżkę finansową. Do kasy Funduszu wpłynęło ponad 590 mln zł więcej niż pierwotnie zakładano. Dodatkowe środki finansowe mogą pozostać również po ostatecznym rozliczeniu ubiegłorocznych budżetów oddziałów wojewódzkich NFZ.
2010-04-29
W województwie kujawsko-pomorskim aż siedem tysięcy osób czeka w kolejce na realizację wniosków na przedmioty ortopedyczne. Poza kolejką obsługiwane są tylko dzieci.
2010-04-28
Program Prospołeczny "NTM - Normalnie Żyć" wraz ze Stowarzyszeniem Osób z NTM "UroConti" serdecznie zaprasza na wykład pt. Profilaktyka i metody leczenia nietrzymania moczu.
2010-04-28
W niedzielę 9 maja 2010 w godz. 11:00-14:00 na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, przy ul. Marymonckiej 34 obędzie się coroczny rekreacyjny festyn dla seniorów - Senioriada.
2010-04-27
Dziś w Pradze (Czechy) rozpoczęło się Światowe Forum poświęcone problemowi nietrzymania moczu (ang. Global Forum on Incontinence). Specjaliści z całego świata dyskutują m.in. o przyczynach i sposobach zapobiegania NTM, o możliwościach leczenia, a także o aspektach ekonomicznych i prawnych związanych z nietrzymaniem moczu.
2010-04-26
Ukazała się najnowsza, czwarta już edycja Informatora NTM dla lekarzy rodzinnych, który w całości poświęcony jest problemowi nietrzymania moczu. Informator ma formę zwięzłego poradnika zawierającego zbiór praktycznych informacji o problemie NTM, które są niezbędne z codziennej pracy lekarza POZ.
2010-04-20
Polscy pacjenci z pęcherzem nadreaktywnym (OAB) mogą pozazdrościć Holendrom, Szwedom, czy Amerykanom. Polityka tych państw względem pacjentów z OAB daje im możliwość podjęcia leczenia i normalnej egzystencji.
2010-04-15
Dziennik Polski/Rynek Zdrowia
Małopolska to już kolejny region gdzie, po wprowadzeniu nowych przepisów w marcu br., pojawiły się problemy z opieką długoterminową. Przedstawiciele Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych (MOIPiP) podczas spotkania z wojewodą zaapelowali o zwiększenie dostępności do opieki długoterminowej.
forum Forum Regulamin

 


REKLAMA