Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2012-02-01
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem pacjentów dyżurami specjalistów na Infolinii NTM w lutym zapraszamy Państwa do kontaktu z lekarzami w następujących terminach:
2012-01-25
30. stycznia w godz. 15:00-17:00 zapraszamy na kolejny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielają specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-01-23
Małopolski Sejmik Organizacji Osób Niepełnosprawnych wysłał do Premiera RP - pana Donalda Tuska list otwarty, w którym zwraca uwagę na brak nowelizacji przepisów regulujących zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze. List został również skierowany do obecnego Ministra Zdrowia - pana Bartosza Arłukowicza.
2012-01-20
Zapraszamy do lektury najnowszego, 39 numeru Kwartalnika NTM. W bieżącym numerze znajdą Państwo m.in: trzecią część artykułu poświęconego kobietom w ciąży i po porodach, ciekawy artykuł o nowościach w leczeniu OAB oraz tekst o skuteczności neuromodulacji krzyżowej.
2012-01-18
Zapraszamy na kolejne dyżury lekarskie na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-01-05
Od 1. stycznia zaczęła obowiązywać ustawa refundacyjna, wraz z nią ukazał się nowy wykaz leków refundowanych. Choć znowelizowane przepisy rodzą wiele kontrowersji oraz niepokoi wśród pacjentów, osoby z nietrzymaniem moczu mogą być spokojne.
2012-01-02
Od 1 stycznia każdy z nas może zacząć rozliczać się za Urzędem Skarbowym za rok 2011. Przy wypełnianiu deklaracji PIT warto zastanowić się nad przekazaniem 1% dla organizacji pożytku publicznego.
2011-12-29
Od stycznia zapraszamy na kolejne dyżury lekarskie na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-12-23
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie Państwo nasze najserdeczniejsze życzenia. Oby nadchodzący magiczny czas Świąt wypełniony był radością, ciepłem i spokojem.REKLAMA