Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2011-10-31
Złożony w ubiegłym roku wniosek Stowarzyszenia "UroConti" o zakwalifikowanie neuromodulacji stosowanej w terapii nietrzymania moczu do katalogu refundowanych procedur szpitalnych otrzymał oficjalną odpowiedź. Jak podje informacja zamieszczona na stronie internetowej Stowarzyszenia, resort zdrowia poinformował organizację o przekazaniu wniosku do Agencji Ocen Technologii Medycznych w celu przygotowania rekomendacji dla zakwalifikowania neuromodulacji krzyżowej jako świadczenia gwarantowanego, finansowanego z budżetu państwa.
2011-10-30
Zapraszamy na konsultacje lekarskie na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielają specjaliści w dziedzinie urologii - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-10-28
Od stycznia 2012 roku ma zacząć obowiązywać nowa ustawa refundacyjna. Pomimo bliskiego terminu wejścia w życie nowych przepisów Ministerstwo Zdrowia nadal nie opublikowało aktualnego wykazu leków refundowanych. Jak podaje Puls Biznesu (www.pb.pl) resort zdrowia jeszcze nie rozpoczął negocjacji cenowych z producentami leków, które miałyby znaleźć się na nowym wykazie.
2011-10-24
Już 26 października kolejny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-10-19
W dniach 21-23 października w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konwencja Jogi z Jaki Nett - nauczycielką stopnia Senior. Trzydniowe warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych joginów.
2011-10-14
Od poniedziałku 17 października ruszają pierwsze dyżury lekarskie na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy – prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-10-10
We wtorek 27 września rząd przyjął projekt budżetu na 2012 rok, zgodnie z projektem przedłożonym przez ministra finansów.
2011-10-03
W ramach trwającej kampanii wyborczej co chwila pojawiają się nowe obietnice, które mają wpłynąć na poprawę życia obywateli. Wśród deklaracji wyborczych nie zapomniano również o osobach niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych.
2011-09-30
Narodowy Fundusz Zdrowia na swojej stronie internetowej zamieścił komunikat informujący o rozpoczęciu konsultacji społecznych nad projektem zarządzenia Prezesa NFZ w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju: leczenie szpitalne na 2012 r. i lata następne. Uwagi do projektu można zgłaszać drogą elektroniczną do dnia 13 października 2011 roku.REKLAMA