Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2011-12-09
Już dziś kolejny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielają specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-12-01

Od 9 grudnia ruszają kolejne dyżury lekarskie na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

2011-11-30
24 listopada w Warszawie odbyło się seminarium edukacyjne poświęcone tematyce innowacyjnych wyrobów medycznych "Innowacje w medycynie - ocena dostępności w Polsce". Organizatorem spotkania była Fundacja Watch Health Care, działająca w obszarze promocji innowacyjnych wyrobów medycznych oraz zwiększania dostępności do nowoczesnych terapii dla polskich pacjentów.
2011-11-21
Zapraszamy do lektury najnowszego, 38 numeru Kwartalnika NTM. W bieżącym numerze znajdą Państwo kolejny artykuł z cyklu poświęconego kobietom w ciąży i po porodach oraz obszerne podsumowanie Ogólnopolskiej Konferencji Stowarzyszenia "UroConti", która odbyła się w czerwcu b.r. w Ministerstwie Zdrowia.
2011-11-18
Już 22 listopada (wtorek) odbędzie się kolejny telefoniczny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Przy telefonie dyżurują specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-11-10
W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejny telefoniczny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2011-11-09
Pielęgniarki zabiegają o prawo do wypisywania recept pacjentom. Uważają, że rozwiązanie to znacznie wpłynęłoby na usprawnienie dostępu do usług zdrowotnych m.in. wyeliminowałoby kolejki chorych oczekujących do lekarzy po kolejną receptę na lek stosowny w schorzeniu przewlekłym.
2011-11-07
W piątek 4 listopada Ministerstwo Zdrowia opublikowało na swojej stronie znowelizowany wykaz leków refundowanych. Nowe ceny leków zaczną obowiązywać od 16 listopada.
2011-11-04
W listopadzie kontynuujemy dyżury lekarskie na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.REKLAMA