Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2012-02-20

21. lutego w godz. 13:00-17:00 zapraszamy na kolejny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM.Pacjentom porad udzielają specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

2012-02-16
10 lutego w centrum konferencyjnym Golden Tulip w Warszawie odbyło się VI forum liderów organizacji pacjentów. Konferencja, jak co roku organizowana była przez Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. 
2012-02-10
13. lutego w godz. 14:00-17:00 zapraszamy na kolejny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielają specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-02-06
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z Infolinią Programu NTM. Na naszej Infolinii w wybrane dni dyżurują urolodzy specjalizujący się w leczeniu nietrzymania moczu. Pacjentom porad udzielają prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-02-02
Od 1 stycznia, jak co roku każdy z podatników ma obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Przy wypełnianiu deklaracji PIT mamy możliwość przekazania 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego. Warto więc zastanowić się komu może pomóc nasz 1%.
2012-02-01
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem pacjentów dyżurami specjalistów na Infolinii NTM w lutym zapraszamy Państwa do kontaktu z lekarzami w następujących terminach:
2012-01-25
30. stycznia w godz. 15:00-17:00 zapraszamy na kolejny dyżur lekarski na Infolinii Programu NTM. Pacjentom porad udzielają specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-01-23
Małopolski Sejmik Organizacji Osób Niepełnosprawnych wysłał do Premiera RP - pana Donalda Tuska list otwarty, w którym zwraca uwagę na brak nowelizacji przepisów regulujących zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze. List został również skierowany do obecnego Ministra Zdrowia - pana Bartosza Arłukowicza.
2012-01-20
Zapraszamy do lektury najnowszego, 39 numeru Kwartalnika NTM. W bieżącym numerze znajdą Państwo m.in: trzecią część artykułu poświęconego kobietom w ciąży i po porodach, ciekawy artykuł o nowościach w leczeniu OAB oraz tekst o skuteczności neuromodulacji krzyżowej.REKLAMA