Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2012-07-20
Ile państwo wydaje na refundację leków na nietrzymanie moczu oraz czy budżet NFZ oszczędza na refundacji wysyłając pacjentów na obowiązkowe badanie urodynamiczne? Między innymi na te pytanie odpowiada raport przygotowany na zlecenie międzynarodowej organizacji WFIP o społeczno-ekonomicznych kosztach nietrzymania moczu w Polsce.
2012-07-19

Nowotwory układu gruczołowo-krokowego są jednymi z najczęściej występujących nowotworów u mężczyzn w podeszłym wieku. Ministerstwo Zdrowia zorganizowało kampanię edukacyjną "Bądź mężczyzną. Chroń zdrowie!" dotyczącą profilaktyki onkologicznej skierowaną do tej grupy społeczeństwa.

2012-07-16
Już jutro 17 lipca od godz.15:00 zapraszamy Państwa na kolejny dyżur specjalisty na Infolinii NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-07-13

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi, niższymi cenami książek dotyczących tematyki nietrzymania moczu.

2012-07-10

Opublikowano pierwszy w tej części Europy raport dotyczący społeczno-ekonomicznych kosztów zachorowalności na nietrzymanie moczu. Publikacja odpowiadająca na pytanie: ile kosztuje nas NTM i  już od dziś jest dostępna na naszej stronie internetowej: www.ntm.pl

2012-07-06
Już 10 lipca od godz.10:00 zapraszamy Państwa na kolejny dyżur specjalisty na Infolinii NTM. W lipcu do dyspozycji pacjentów pozostają jeszcze dodatkowo 2 terminy konsultacji telefonicznych. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-07-03
Delegaci Nadzwyczajnego Walnego Zebranie Delegatów Stowarzyszenia Osób z NTM „UroConti” zainspirowani wnioskami uczestników Drugiej Konferencji Stowarzyszenia, która odbyła się w Ministerstwie Zdrowia 18 czerwca, wysłali do Ministra Zdrowia Bartosza Arłukowicza list otwarty. W swoim liście delegaci wyrazili ogromne rozczarowanie nieobecnością przedstawicieli resortu na konferencji Stowarzyszenia oraz brakiem zainteresowanie problematyką nietrzymania moczu w Polsce.
2012-07-02
Już dziś od godz.15:00 zapraszamy Państwa na kolejny dyżur specjalisty na Infolinii NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-07-02
W dniach 18-24 czerwca w Polsce po raz czwarty obchodziliśmy Światowy Tydzień Kontynencji. Inauguracją tego wydarzenia była Druga Konferencja Stowarzyszenia Osób z NTM „UroConti”, która odbyła się 18 czerwca w budynku Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15.REKLAMA