Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2012-07-19

Nowotwory układu gruczołowo-krokowego są jednymi z najczęściej występujących nowotworów u mężczyzn w podeszłym wieku. Ministerstwo Zdrowia zorganizowało kampanię edukacyjną "Bądź mężczyzną. Chroń zdrowie!" dotyczącą profilaktyki onkologicznej skierowaną do tej grupy społeczeństwa.

2012-07-16
Już jutro 17 lipca od godz.15:00 zapraszamy Państwa na kolejny dyżur specjalisty na Infolinii NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-07-13

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi, niższymi cenami książek dotyczących tematyki nietrzymania moczu.

2012-07-10

Opublikowano pierwszy w tej części Europy raport dotyczący społeczno-ekonomicznych kosztów zachorowalności na nietrzymanie moczu. Publikacja odpowiadająca na pytanie: ile kosztuje nas NTM i  już od dziś jest dostępna na naszej stronie internetowej: www.ntm.pl

2012-07-06
Już 10 lipca od godz.10:00 zapraszamy Państwa na kolejny dyżur specjalisty na Infolinii NTM. W lipcu do dyspozycji pacjentów pozostają jeszcze dodatkowo 2 terminy konsultacji telefonicznych. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-07-03
Delegaci Nadzwyczajnego Walnego Zebranie Delegatów Stowarzyszenia Osób z NTM „UroConti” zainspirowani wnioskami uczestników Drugiej Konferencji Stowarzyszenia, która odbyła się w Ministerstwie Zdrowia 18 czerwca, wysłali do Ministra Zdrowia Bartosza Arłukowicza list otwarty. W swoim liście delegaci wyrazili ogromne rozczarowanie nieobecnością przedstawicieli resortu na konferencji Stowarzyszenia oraz brakiem zainteresowanie problematyką nietrzymania moczu w Polsce.
2012-07-02
Już dziś od godz.15:00 zapraszamy Państwa na kolejny dyżur specjalisty na Infolinii NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-07-02
W dniach 18-24 czerwca w Polsce po raz czwarty obchodziliśmy Światowy Tydzień Kontynencji. Inauguracją tego wydarzenia była Druga Konferencja Stowarzyszenia Osób z NTM „UroConti”, która odbyła się 18 czerwca w budynku Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15.
2012-06-29
Z dniem 1 lipca wchodzi w życie nowa lista leków refundowanych. Jest to już czwarty wykaz leków przygotowany przez resort zdrowia w tym roku. Zgodnie z obowiązującą od stycznia ustawą refundacyjną Ministerstwo Zdrowia ma za zadanie co dwa miesiące nowelizować listę leków refundowanych.REKLAMA