Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2012-09-14
Już w poniedziałek 17 września od godz. 15:00 zapraszamy Państwa do kontaktu ze specjalistą urologiem, dyżurującym na Infolinii Programu NTM. W wrześniu zaplanowaliśmy dla Państwa aż 4 dyżury. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-09-13

W miarę starzenia się męskiej części populacji wzrasta prawdopodobieństwo wystąpienia schorzeń gruczołu krokowego. Nowotwory złośliwe gruczołu krokowego stanowią prawie 13% zachorowań na nowotwory u mężczyzn, a ponad połowa z nich prowadzi do zgonów.
2012-09-12
We wrześniu na Infolinii NTM przygotowaliśmy dla Państwa cztery terminy dyżurów lekarskich. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-09-01

Serdecznie zapraszmy wszystkich zainteresowanych problematyką nietrzymania moczu na  wykład lekarski. Spotkanie poprowadzi dr Bartosz Dybowski z Kilkini Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.

2012-08-28
Jak wynika z najnowszych badań wciąż będzie przybywać chorych na raka prostaty. Liczba zachorowań stopniowo wzrasta już od lat 80. XX wieku, a prognozy specjalistów są coraz bardziej niepokojące.
2012-08-22
20 sierpnia resort zdrowia opublikował na swojej stronie projekt obwieszczenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, który ma zacząć obowiązywać od 1 września 2012 r. Resort oddając projekt do publicznej wiadomości, wyznaczył termin na zgłaszanie do niego uwag. Termin konsultacji upływa 24 sierpnia.
2012-08-21
Rodzice dzieci cierpiących na moczenie nocne, zrzeszeni w Stowarzyszeniu Uronef - Nasze Dzieci od lat apelują do Ministerstwa Zdrowia o refundację desmopresyny, jako skutecznego środka stosowanego w leczeniu moczenia nocnego. Pomimo wielokrotnych apeli, resort zdrowia nie uwzględnił substancji na liście leków refundowanych.
2012-08-16
17 sierpnia od godz. 15:00 po raz ostatni w tym miesiącu pod telefonem Infolinii NTM będzie dyżurował specjalista urolog. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem porady specjalisty zachęcamy do kontaktu z Infolinią.
2012-08-10

Już  13. i  17. sierpnia w godz. 15:00 - 17.00 zapraszamy Państwa na kolejne dyżury specjalistów na Infolinii NTM.
REKLAMA