Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2012-08-06

Już jutro 7 sierpnia od godz. 14:00 zapraszamy Państwa na dyżur specjalisty na Infolinii NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

2012-08-02

Jak wynika z danych GUS niepełnosprawni nie są gotowi do podjęcia pracy. Brak im pieniędzy na zakup niezbędnego zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny, przez co ich możliwości znalezienia odpowiedniego zatrudnienia są bardzo ograniczone.

2012-07-31
Ukazał się nowy numer Kwartalnika NTM. Wszystkich czytelników zapraszamy do lektury. W najnowszym numerze można przeczytać m. in. o kosztach nietrzymania moczu w Polsce oraz zapoznać się z sytuacją chorych na NTM na świecie.
2012-07-27
W sierpniu na Infolinii NTM do dyspozycji pacjentów mamy aż 4 terminy dyżurów lekarskich. Do konsultacji z lekarzem zapraszamy już 2 sierpnia od godz. 14:00. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-07-20
Ile państwo wydaje na refundację leków na nietrzymanie moczu oraz czy budżet NFZ oszczędza na refundacji wysyłając pacjentów na obowiązkowe badanie urodynamiczne? Między innymi na te pytanie odpowiada raport przygotowany na zlecenie międzynarodowej organizacji WFIP o społeczno-ekonomicznych kosztach nietrzymania moczu w Polsce.
2012-07-19

Nowotwory układu gruczołowo-krokowego są jednymi z najczęściej występujących nowotworów u mężczyzn w podeszłym wieku. Ministerstwo Zdrowia zorganizowało kampanię edukacyjną "Bądź mężczyzną. Chroń zdrowie!" dotyczącą profilaktyki onkologicznej skierowaną do tej grupy społeczeństwa.

2012-07-16
Już jutro 17 lipca od godz.15:00 zapraszamy Państwa na kolejny dyżur specjalisty na Infolinii NTM. Pacjentom porad udzielać będą specjaliści urolodzy - prof. Piotr Radziszewski z Kliniki Urologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz dr Piotr Dobroński z oddziału urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
2012-07-13

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi, niższymi cenami książek dotyczących tematyki nietrzymania moczu.

2012-07-10

Opublikowano pierwszy w tej części Europy raport dotyczący społeczno-ekonomicznych kosztów zachorowalności na nietrzymanie moczu. Publikacja odpowiadająca na pytanie: ile kosztuje nas NTM i  już od dziś jest dostępna na naszej stronie internetowej: www.ntm.pl

1% Podatku

 


REKLAMA