Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2018-04-12

Rząd Wielkiej Brytanii zainwestuje 75 milionów funtów w badania mające na celu wcześniejsze diagnozowanie i lepsze leczenie mężczyzn z rakiem prostaty.

2018-04-11

Na 11 kwietnia zaplanowane zostało kolejne posiedzenie Rady Taryfikacji AOTMiT. Rada będzie przygotowywać się do analizy wyceny kolejnych świadczeń.

2018-04-10

W Szpitalu Miejskim w Olsztynie rozpoczęła się rozbudowa oddziału urologicznego. W jej ramach do końca 2019 r. powstanie dwukondygnacyjny obiekt, w którym znajdzie się m.in. blok operacyjny.

2018-04-06

Prof. Ewa Barcz, kierownik oddziału ginekologiczno-położniczego w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie udzieliła wywiadu portalowi www.rynekzdrowia.pl na temat coraz częstszych schorzeń dna miednicy.

2018-04-05

Planowana na 5 kwietnia konferencja dotycząca inauguracji narodowej debaty o zdrowiu, została przesunięta o dwa tygodnie.

2018-03-30

AOTMiT otrzymała do weryfikacji wniosek dotyczący objęcia refundacją leku Adadut (dutasteryd) we wskazaniu: leczenie umiarkowanych do ciężkich objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

2018-03-28

Na portalu www.gov.pl ukazała się informacja, w której Minister Zdrowia informuje o podjęciu możliwie najlepszych rozwiązań w sprawie limitu środków absorbcyjnych dla Pacjentów objętych ustawą "Za Życiem".

2018-03-28

Do AOTMiT wpłynęła prośba o przygotowanie opinii w sprawie efektywności produktów leczniczych z grup limitowych we wszystkich wskazaniach refundacyjnych określonych w aktualnym wykazie leków refundowanych oraz we wszystkich poziomach odpłatności.
REKLAMA