Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2014-01-24
Obecnie terapia zespołu pęcherza nadreaktywnego OAB opiera się na leczeniu zachowawczym, farmakologicznym oraz zabiegach chirurgicznych tj. augmentacji pęcherza lub autoaugmentację.
2014-01-20
W związku z zamieszaniem, jakie z początkiem roku wywołały nowe kody refundowanych wyrobów medycznych, na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia pojawił się specjalny komunikat adresowany do pacjentów.
2014-01-16
Wprowadzone od pierwszego stycznia zmiany, wywołały kolejne zamieszanie. Okazało się, iż wielu pacjentów zgłaszających się po wyroby medyczne, jest zmuszonych do odbycia ponownej wizyty lekarskiej w celu uzyskania nowego kodu.
2014-01-15
Z inicjatywy Europejskiej Fundacji Opieki, została uruchomiona nowa infolinia telefoniczna dedykowana dla seniorów i opiekunów medycznych.
2014-01-13

12.01.2014r. pod hasłem „NA RATUNEK”, odbył się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP po raz drugi zbierała pieniądze na rzecz godnej opieki dla seniorów.

2014-01-03

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował zarządzenie, z dnia 24 grudnia 2013r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju zaopatrzenie w wyroby medyczne.

2013-12-23
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie Państwo nasze najserdeczniejsze życzenia. Oby nadchodzący magiczny czas Świąt wypełniony był radością, ciepłem i spokojem.
Redakcja
2013-12-20
Zapraszamy do lektury ostatniego tegorocznego numeru Kwartalnika NTM. Tematem przewodnim bieżącego wydania jest długo wyczekiwana nowelizacja rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie. Z uwagi na to, że nowe przepisy wprowadzają kilka zmian w kwestii zaopatrzenia w środki absorpcyjne, w bieżącym wydaniu publikujemy obszerny artykuł, w którym przeczytają Państwo o tym, jak nowe przepisy wpłyną na życie pacjentów i czy ułatwią one chorym korzystanie z refundacji środków absorpcyjnych.
2013-12-19
Jakie korzyści przynosi leczenie nietrzymania moczu neuromodulacją krzyżową, czy zabieg ten niesie za sobą skutki uboczne, czy warto poddać się leczeniu za pomocą tej metody, kto może z niej skorzystać? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć w najnowszym numerze Kwartalnika NTM, który już niebawem ukaże się na naszej stronie www.
forum Forum Regulamin

 


REKLAMA