Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2015-12-29

18 grudnia 2015 roku, Ministerstwo Zdrowia opublikowało projekt XXV obwieszczenia refundacyjnego, które wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2016 roku.

2015-12-21

Dzięki Kolegium Lekarzy Rodzinnych i producentowi pieluchomajtek podopieczni Caritas Archidiecezji Warszawskiej otrzymali wsparcie w postaci środków absorpcyjnych.

2015-12-17
Od 16 grudnia 2015 roku białostocki szpital MSW jako trzeci w Polsce oferuje zabieg wszczepienia sztucznego zwieracza.
2015-12-15
12 grudnia zakończył się w Krakowie Festiwal KultUro - wydarzenie kulturalne, którego głównym celem było propagowanie profilaktyki badań układu moczowego.
2015-12-13

Joanna Szczypińska  (PiS) z sejmowej Komisji Zdrowia w rozmowei dla Dziennika Bałtyckiego poinformowała, ze projekt dotyczący bezpłatnych leków dla seniorów jest już  gotowy i wejdzie w życie po zatwierdzeniu przyszłorocznego budżetu.

2015-12-11

Powszechnie znana, lubiana i wielokrotnie nagradzana aktorka angielska, Kate Winslet, zdradziła ostatnio opinii publicznej, że od dawna cierpi na nietrzymanie moczu.

2015-12-11

Profesorowie Piotr Chłosta, Marcin Słojewski i Tomasz Szydełko postanowili przybliżać tematykę profilaktyki prozdrowotnej, wychodząc poza schemat nużących konferencji  i debat akademickich i odwołali się do nowocześniejszych środków ekspresji, wyrażonych poprzez myzyke i sztukę. Ich głównym celem jest łamanie tabu na temat mówienia o schorzeniach układu moczowego oraz zaproszenie środowiska do pogłębionej dyskusji o profilaktyce.

2015-12-03

26 listopada odbyło się spotkanie władz Stowarzyszenia Osób z NTM UroConti oraz przedstawicieli Programu Prospołecznego NTM – Normalnie Żyć z władzami Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w celu zapoznania się ze wspólnymi problemami, które dotyczą obydwu organizacji.

2015-11-27

Negatywny trend w dostępie do świadczeń zdrowotnych utrzymuje się nadal. Fundacja Watch Health monitująca kolejki w ochronie zdrowia sporządziła raport, dotyczący czasu oczekiwania dla świadczeń urologicznych w Polsce. Analizie poddała czas od czerwca do września 2015 roku w kontekście oczekiwania na wizyty u lekarza urologa i urologa dziecięcego.
REKLAMA