Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2017-01-12

W grudniowym Kwartalniku NTM ukazał się wywiad z prof. dr hab. med. Ewą Barcz z I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii WUM na temat problemów, z jakimi stykają się polscy ginekolodzy w swoich gabinetach.

2017-01-11

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Prokocimu jest jednym z najlepszych ośrodków w kraju. Już niedługo krakowscy lekarze będą także najlepiej rozpoznawalna placówka urologii dziecięcej.

2017-01-10

W najnowszym numerze Kwartalnika zachęcamy Państwa do lektury artykułu dr Elżbiety Szwałkiewicz dotyczącego zakresu pomocy pielęgniarek w kontakcie z pacjentami z NTM.

2017-01-10

W najnowszym numerze Kwartalnika NTM znalazł się artykuł zespołu ekspertów na temat wytycznych w leczeniu zespołu pęcherza nadreaktywnego (OAB).

2017-01-09

Organizacje pacjenckie od lat zabiegają o poszerzenie zakresu terapii stosowanych w zespole pęcherza nadreaktywnego, wskazując na ograniczony dostęp chorych zarówno do leków nowej generacji, jak i nowoczesnych metod zabiegowych.

2017-01-06

NTM nie powinien być tematem tabu – o tym oraz jak sobie z nim radzić, na łamach portalu www.byczdrowym.pl opowiedział dr hab. n. med. Jakub Dobruch, Kierownik Kliniki Urologii Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego.

2017-01-05

Ustawa o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych utknęła w Komitecie Stałym Rady Ministrów. Wstrzymuje je CBA, które zarzuca ustawie brak ogólnego kryterium jakości wyrobów medycznych. Problem w tym, ze trudno je sformuować dla blisko 300 tys. różnych wyrobów.

2017-01-04

Polscy pacjenci z nowotworem prostaty wciąż nie mają równych szans w leczeniu tego schorzenia w porównaniu z pacjentami z Europy Zachodniej.

2016-12-21

We wtorek do Caritasu działającego przy kościele pw. Św. Maksymiliana Kolbego trafił transport 50 kartonów.- pieluchomajtek, wkładek, chusteczek, majtek chłonnych i podkładów. Pomysłodawcami akcji wspierającej Caritas była Urszula Pastuła i Michał Sutkowski.

forum Forum Regulamin

 


REKLAMA