Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2017-02-02

Bogusław Olawski, Przewodniczący Sekcji Prostaty Stowarzyszenia UroConti wypowiedział się na łamach tygodnika WPROST na temat zakresu pomocy jakie oferują organizacje pacjenckie pacjentom z nowotworem prostaty.

2017-02-01

Na łamach grudniowego Kwartalnika NTM ukazał się artykuł na temat leczenia nowotworu prostaty.

2017-01-23

Centralne Biuro Antykorupcyjne przedstawiło uwagi do projektu nowelizacji ustawy o refundacji leków, wyrobów medycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

2017-01-21

Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego , profesor Mirosław Wielgoś znalazł się na prestiżowej liście 100 najbardziej wpływowych osobowości w medycynie.

2017-01-19

W dniu 17 stycznia , na łamach Rzeczpospolitej ukazała się rozmowa z Józefem Góralczykiem z Małopolskiego Sejmiku Organizacji Osób Niepełnosprawnych na temat nowelizacji ustawy o refundacji wyrobów medycznych.

2017-01-18

Czy warto mu się poddać laserowemu leczeniu nietrzymania moczu? Uroginekolodzy ostrzegają, że leczenie z użyciem lasera to metoda eksperymentalna i wątpliwie skuteczna.

2017-01-17

Naczelna Rada Lekarska pozytywnie zaopiniowała propozycję Nowoczesnej zakładającą współpłacenie przez pacjentów za wyroby medyczne o wyższym standardzie niż finansowane przez NFZ.

2017-01-16

Irlandzkie Towarzystwo Onkologiczne jest działającą od 1963 roku organizacją zrzeszającą lekarzy, pielęgniarki, specjalistów z branży medycznej, a także wolontariuszy. Celem organizacji jest zapewnienie jak najwyższego poziomu opieki zdrowotnej dla pacjentów chorych na raka, wielopłaszczyznowe wsparcie pacjentów i ich rodzin, a także prowadzenie działalności badawczej nad nowoczesnymi terapiami w chorobach nowotworowych.

2017-01-14

Na nietrzymanie moczu cierpi 10-15% kobiet w wieku 20–30 lat i prawie co druga kobieta po pięćdziesiątce. Istnieje wiele mitów na ten temat, mi.in. taki, że dolegliwości te mijają same.Nie mijają, ale można je skutecznie leczyć.

forum Forum Regulamin

 


REKLAMA