Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

REKLAMY

 

                                                                                              

  

2017-03-26

Nikoleta Broda, położna, socjolożka i terapeutka dna miednicy metodą BeBo. Od 2010 roku związaną ze Szpitalem Świętej Rodziny w Warszawie opowiedziała na portalu "Dzieci są ważne" o treningu mięśni dna miednicy.

REKLAMA

 

2017-03-23

Rak pęcherza moczowego należy do jednego z najczęściej rozpoznawanych nowotworów u mężczyzn w podeszłym wieku, rozpoznawanych w Polsce zbyt późno - mówi prof. Piotr Chłosta z Kliniki Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

REKLAMA
2017-03-19

Marek Tombarkiewicz odpowiedział na interpelację w sprawie projektowanych zmian w ustawie o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych oraz w niektórych innych ustawach.

 

2017-03-17

Wiele problemów dotyczących oddawania moczu jest wspólna dla kobiet i mężczyzn Należą do nich: np. zapalenia pęcherza moczowego czy cewki moczowej lub kamica dróg moczowych.

2017-03-16

9 marca 2017 roku odbyła się oficjalna ceremonia rozpoczęcia finansowanego przez Unię Europejską Projektu Współpracy Bliźniaczej, zorganizowana przez Przedstawicielstwo Unii Europejskiej w Republice Mołdawii, Agencję Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych Republiki Mołdawii, Państwową Agencję Kontroli Leków z ramienia Ministerstwa Zdrowia Republiki Litewskiej i Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Rzeczypospolitej Polskiej.

 

2017-03-15

Planowana zmiana zasad finansowania wyrobów medycznych zmierza w bardzo dobrym kierunku. Trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów, aby projektowane regulacje nie stały się martwymi przepisami.

2017-03-12

Neuromodulacja nerwów krzyżowych, od 20 lat pomagająca na świecie w leczeniu najcięższych postaci NTM, wciąż jest niedostępna dla polskich chorych. Jeśli minister zdrowia nie uruchomi dostępu do tej terapii w Polsce, pacjenci będą zmuszeni leczyć się za granicą na koszt Polski.

2017-03-11

Pacjenci dotknięci tym schorzeniem lekceważą go, zaprzeczają , ze jest lub starają się nie zauważać. Niestety problem ten sam nie zniknie, a lekceważony będzie się nasilać.

Następna strona >>

forum Forum Regulamin