Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2019-04-25

Prof. Ewa Barcz, kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie, w wywiadzie dla portalu Zdrowie mówi o schorzeniach uroginekologicznych kobiet, które nie zabijają ale potrafią skutecznie pogorszyć jakość życia.

2019-04-24

Podczas spotkania Fizjoterapeuci wsparciem pacjentów - o systemie rehabilitacji w Polsce z punktu widzenia pacjentów i fizjoterapeutów zaprezentowane zostały wyniki ankiety przeprowadzonej z inicjatywy Krajowej Izby Fizjoterapeutów wśród organizacji pacjentów na temat kluczowych problemów, z jakimi spotykają się osoby potrzebujące rehabilitacji - odnotowuje portal www.kif.info.pl.

REKLAMA

2019-04-23

W najnowszym Kwartalniku NTM, w artykule Violetty Madei znajdziemy miniprzewodnik po właściwej terapii nietrzymania moczu w 6 krokach.

REKLAMA
2019-04-19

2019-04-17

Portal Rynek Zdrowia informuje, że MZ przeanalizowało uwagi środowiska lekarzy, pacjentów i wytwórców oraz dostawców wyrobów medycznych i zaproponowało zmiany.

2019-04-16

Jak pisze Rynek Zdrowia "resort zdrowia wysłuchał uwag tych środowisk i opublikował 14 kwietnia projekt ustawy, która zmieni przepisy mające wejść w życie od 1 lipca z uproszczonymi wzorami zlecenia na zaopatrzenie oraz uproszczonymi wzorami zlecenia naprawy, uwzględniającymi specyfikę poszczególnych wyrobów medycznych oraz minimalny zakres danych zapewniający prawidłową realizację zleceń.

2019-04-14

Na łamach najnowszego Kwartalnika NTM ukazał się wywiad z prof. Tomaszem Rechbergerem, kierownikiem II Katedry i Kliniki Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

2019-04-10

Jak pisze Rynek Zdrowia "rozporządzenie ministra zdrowia dotyczące wyrobów medycznych, a właściwie zleceń na zaopatrzenie się w nie lub ich naprawę, wywołało prawdziwą burzę."

Następna strona >>