Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

2017-09-10

Intymne dolegliwości występują bardzo powszechnie. Często wynikają właśnie z naszej kobiecości. Pojawiają się z powodu ciąży, porodu, upływu czasu. Jednak wciąż kobiety wstydzą się o nich mówić.

REKLAMA
2017-09-08

U wielu mężczyzn po pięćdziesiątce następuje przerost gruczołu krokowego, ale niewielu z nich ma tego świadomość, ponieważ zaburzenie często przebiega bezobjawowo. Jeśli jednak pojawiają się symptomy, warto umieć je rozpoznać i szybko reagować.

REKLAMA

 

2017-09-07

Nietrzymanie moczu należy do częstych schorzeń kobiet w okresie przekwitania. Narzeka na nie ponad 30 proc. pań po 50. roku życia. Niskie poziomy estrogenów, a w następnych latach całkowity ich brak, odpowiedzialne są za szereg dolegliwych zmian w układzie moczowo-płciowym, m.in. za NTM.

2017-08-28

Departament Analiz i Strategii Ministerstwa Zdrowia poinformował, że Minister Zdrowia podjął decyzję o zakwalifikowaniu neuromodulacji nerwów krzyżowych dla pacjentów cierpiących na nadreaktywność pęcherza moczowego oraz niedoczynność mięśnia wypieracza u dorosłych pacjentów po niepowodzenia terapii standardowej.

2017-08-16

Na stanowisku konsultanta krajowego w dziedzinie ginekologii i położnictwa prof. Stanisława Radowickiego zastąpił prof. dr hab. Krzysztof Czajkowski, specjalista ginekolog – położnik.

2017-08-14

Minister Zdrowia opublikował projekt rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie w sprawie podziału kwoty środków finansowych w 2017 r. stanowiącej wzrost całkowitego budżetu na refundację. Całkowity budżet na refundację wzrośnie o 669 mln zł.

2017-08-11

Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych niepokoi się częstymi zmianami i brakiem konsekwencji MZ w tworzeniu priorytetów w polityce lekowej. Zdaniem jej prezesa, Krystyny Wechmann, oznacza to dla pacjentów trudności w dostępie do terapii.

2017-08-05

Koncert Festiwalu Kulturo w Muzeum Inżynierii Miejskiej, zaplanowany na 22 września, oficjalnie zapowie światowy Urology Week w Krakowie.

Następna strona >>

forum Forum Regulamin

 

REKLAMA