Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

Profesor Wielgoś na liście 100 najbardziej wpływowych osobowości w ochronie zdrowia i medycynie
2017-01-21

Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego , profesor Mirosław Wielgoś znalazł się na prestiżowej liście 100 najbardziej wpływowych osobowości w medycynie.

Pozycję na Liście można traktować jako recenzję działalności danej osoby, a jednocześnie plebiscyt popularności w środowisku. W odniesieniu do osób zajmujących się zmianami systemowymi wpływ na ich oceny mają zapewne także sympatie polityczne i zbieżność, bądź kolizja, interesów różnych środowisk z decyzjami urzędów, rządu czy parlamentu – uważa Krzysztof Jakubiak redaktor naczelny „Pulsu Medycyny”.

Pierwsza dziesiątka wyróżnionych w polskiej medycynie:
1. Prof. Henryk Skarżyński
2. Prof. Grzegorz Opolski
3. Prof. Mirosław Wielgoś
4. Prof. Jarosław Reguła
5. Prof. Adam Maciejewski
6. Prof. Michał Tendera
7. Prof. Piotr Ponikowski
8. Prof. Mirosław Ząbek
9. Prof. Dariusz Dudek
10. Prof. Cezary Szczylik

Źródło: http://www.medexpress.pl/lista-stu-pulsu-medycyny-kto-zostal-najbardziej-wplywowa-osoba-w-ochronie-zdrowia-i-medycynie/65870 


REKLAMA