Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

WCW 2018 (18.06.- 24.06.18.)
2018-06-18

World Continence Week (WCW) - Światowy Tydzień Kontynencji to doroczna inicjatywa opracowana i zarządzana przez World Federation of Incontinence Patients (WFIP), która w tym roku będzie miała miejsce w różnych miejscach na świecie w dniach 18.06.-24.06.2018.

Ta globalna inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości na temat chorób pęcherza, bólu miednicy i innych chorób, które mają ogromny wpływ na życie borykających się z nimi pacjentów i opiekunów.

Polskie obchody Światowego Dnia Kontynencji zwieńczy Ogólnopolska Konferencja Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti", zatytułowana  "NTM 2018 - GDZIE JESTEŚMY, DOKĄD ZMIERZAMY?", która odbędzie się 25 czerwca 2018 roku od godz. 11:00 w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, przy ul. Marszałkowskiej 94/98 w Warszawie.

Konferencja będzie nie tylko podsumowaniem tegorocznych obchodów Światowego Tygodnia Kontynencji, ale też okazją do poważnej debaty na temat polityki państwa wobec osób z chorobami układu moczowo-płciowego oraz standardów leczenia nietrzymania moczu i profilaktyki NTM.

Wśród zaproszonych na konferencję osób znajdą się lekarze różnych specjalizacji, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, organizacji pacjenckich i pozarządowych, jak również przedstawiciele mediów.

Program konferencji




REKLAMA