Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

Rada ds. Taryfikacji będzie analizować wycenę świadczeń szpitalnych i AOS.
2018-04-11

Na 11 kwietnia zaplanowane zostało kolejne posiedzenie Rady Taryfikacji AOTMiT. Rada będzie przygotowywać się do analizy wyceny kolejnych świadczeń.

Porządek obrad najbliższego posiedzenia Rady Taryfikacji AOTMiT obejmuje, m.in. omówienie założeń do kolejnych etapów zaplanowanych analiz dla taryfikowanych świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego, w tym, neuromodulacji krzyżowej.

- Sprawa jest dla nas co najmniej niezrozumiała - komentuje Anna Sarbak, prezes Stowarzyszenia Osób z NTM UroConti. - AOTMiT określa neuromodulację krzyżową już jako świadczenie gwarantowane, a rozporządzenie, które miało wejść w życie od 1 kwietnia nadal nie zostało podpisane i opublikowane. Nie rozumiem tej sytuacji a Ministerstwo Zdrowia, pomimo pism od nas w tej sprawie nabrało wody w usta - dodaje.

Źródło: AOTMiT
REKLAMA