Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

Granty ICS (International Continence Society) dla projektów badawczych
2018-03-05

Międzynarodowe Towarzystwo Kontynencji (ICS) ogłasza finansowanie grantów badawczych nad multidyscyplinarnymi projektami dotyczącymi badań nad nietrzymaniem moczu i kału.

Celem dotacji jest ułatwienie rozwoju współpracy międzynarodowej, poprzez zapewnienie wsparcia finansowego nowym ,międzynarodowym, multidyscyplinarnym partnerstwom badawczym, które są zdefiniowane jako partnerstwa między co najmniej dwoma członkami International Continence Society (ICS) reprezentującymi różne dyscypliny, instytucje i kraje.

Przykładami wielodyscyplinarnych zespołów współpracy mogą być: partnerstwo pielęgniarki z podstawowym naukowcem, urologa z ginekologiem, lekarza z fizjoterapeutą. Współpracownicy mogą zgłaszać się wspólnie jako badacze będący współzałożycielami lub jako zespół, z jednym głównym badaczem i jednym lub więcej współpracownikiem (badaczami).

Kwota dofinasowania wynosi 10 000 GBP. Może być ono wykorzystane na pokrycie kosztów podróży związanych z posiedzeniami zespołu, opłatami za spotkania, przygotowaniem wniosków o dotacje i innymi powiązanymi wydatkami.

Finansowanie nie obejmuje wsparcia płacowego dla Głównego Badacza (PI) lub współpracownika, materiałów technicznych lub sprzętu komputerowego, wsparcia dla personelu technicznego, badań laboratoryjnych, badań diagnostycznych, wysyłania i wysyłania pocztą kwestionariuszy lub innych powiązanych materiałów, kuponów pacjentów dla transport, posiłki itd.

ICS nie zapewnia funduszy bezpośrednio badaczom, ale instytucji/ organizacji, z którą nominowany PI jest związany, zwykle jako pracownik. Instytucja posiada środki finansowe i prowadzi rachunek grantu ICS, z którego naukowiec może je pobierać.

Termin składania wniosków upływa 4 czerwca.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij w link.

www.ics.org
REKLAMA