Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

REKLAMY

 

 

 

 

Festiwal KultUro 2017
2017-08-05

Koncert Festiwalu Kulturo w Muzeum Inżynierii Miejskiej, zaplanowany na 22 września, oficjalnie zapowie światowy Urology Week w Krakowie.

Głównym celem Międzynarodowego Tygodnia Urologii jest podniesienie świadomości na temat tej dziedziny medycyny, dyskusja nad nowymi metodami diagnozowania i leczenia oraz wymiana doświadczeń między specjalistami z całego świata.

Tegoroczna III edycja Kulturo jest częścią ogólnoświatowego Urology Week. W ramach wydarzenia zaplanowano m. in. konferencję naukową dla lekarzy i pacjentów, Tydzień Otwarty Kliniki Urologii Szpitala Uniwersyteckiego oraz niebanalny program kulturalny, który dzięki swojej nietuzinkowej formule łączącej medycynę i sztukę skutecznie przełamuje tabu mówienia na temat chorób układu moczowego.


Więcej: http://festiwalkulturo.pl/pl/festiwal-kulturo-zainauguruje-miedzynarodowy-tydzien-urologii


 
REKLAMA